Your Vet, veterinárna ambulancia Turzovka

Našou hlavnou ideou je ústretový prístup ku klientom a ich maznáčikom a vytvorenie priateľského prostredia.

Your Vet, veterinárna ambulancia Turzovka

Your Vet, vysoko odborná veterinárna starostlivosť Turzovka

Našou hlavnou ideou je ústretový prístup ku klientom a ich maznáčikom a vytvorenie priateľského prostredia.

Adresa: Vyšný koniec 166, 023 54 Turzovka
Telefón:0917 172 181
E-mail:branislavchnurik@gmail.com

Našou hlavnou ideou je ústretový prístup ku klientom a ich maznáčikom a vytvorenie priateľského prostredia. Staráme sa o Vaše pohodlie, pretože je pre nás veľmi dôležité, aby ste sa u nás cítili dobre a boli spokojní s našimi službami.

Ponúkame vysoko odbornú veterinárnu starostlivosť, ktorá je dostupná pre všetkých. Pracujeme s modernými prístrojmi v príjemne a funkčne zariadených priestoroch ambulancie. K dispozícii máme taktiež plne vybavené laboratórium.

Naša činnosť:

Preventívne ošetrenie (vakcinácia, odčervenie, úprava pazúrikov) - v cene vakcinácie je samozrejmosťou kompletné klinické vyšetrenie zvieratka a očkovacia známka - Lyssetka, plniaca úlohu registračnej známky v prípade zatúlania sa Vášho miláčika.

Sme ambulanciou poverenou vydávaním pasov spoločenských zvierat, ktoré sú potrebné pri cestách do zahraničia.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.